Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2011, 17:44   #3
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
A wiec po kolei odpowiadam.

Możliwe, że nie widziałam wszystkich programów tego typu, po kilku mój komputer nadawał się do formatowania (z uwagi na wirusy) więc się poddałam. Może jest to marnowanie czasu ale robimy to dla przyjemności i dla tego, że lubimy D&D.

Od mechaniki jest mój partner i jego znajomi, oni znają się na tym lepiej i staram się im w paradę nie wchodzić, rozmawiałam już z nimi na temat wyglądu karty postaci i także mieli pewne zastrzeżenia.
np. Całkowicie zmieniłam już pola ataku. I nie chodziło tyle o zwiększenie w nich ilości miejsca co zmianę ich kształtu i kolejności podawanych informacji, ale to ciężko opisać, a ja nie mam jeszcze pliku, który mogłabym pokazać.

Mogłabym tą kartę zrobić tylko z nimi, ale z doświadczenia wiem, że lepiej skonsultować to z większą ilością osób, a tu fanów systemu jest chyba sporo.
 
Aiko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem