Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2011, 15:29   #184
pawelps100
 
Reputacja: 1 pawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumny
W takim razie moja postać chciałaby porozmawiać ze strażnikiem, który mu ją przekazał, aby pomógł Koroniewowi uwolnić siebie oraz Mr Nobody. A co do Cryera, to w takiej chwili musiałby się ujawnić. Chyba że ktoś zdecyduje się zaatakować (wg Piotra byłoby to, łagodnie mówiąc, niezbyt mądre- trwa alarm, więc wszyscy strażnicy są w pogotowiu. Koroniew myśli, że nawet jakby się uwolnili, to daleko by nie uszli- musieliby pokonać strażników bez jednego wystrzału).

EDIT: widzę że trochę się zagalopowałem. Chodzi mi o to, że być może nie musielibyśmy schodzić do izolatki, tylko od razu ruszyć do pokoju przesłuchań. Ale jakby do niego nie dotarła wiadomość, to oczywiście trzeba odegrać scenę w izolatce.
 

Ostatnio edytowane przez pawelps100 : 14-12-2011 o 15:33.
pawelps100 jest offline