Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2011, 22:50   #405
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Mośko, Kamil, Elektra, Błysk (jednym uchem), Enter, Spannung:
Nikt nic nie wiedział i nie bardzo kwapił się, żeby pogadać z gościem z komputera. Nowym, bo to nie Kapitan, a jakiś typ ze stacji. Ponoć to co Enter i Kamil uznali za włam na komputery to była procedura dokowania na stację. To wszystko brzmi podejrzenie, ale pewnie jest prawdą. Kamil jak zawsze nie chcąc podejmować ważnych decyzji odwrócił wzrok i udawał, że jest czymś zajęty. Jest tam ktoś? Odblokujcie komputery. Inaczej nie podłączycie się do doku. - powiedział głos, a po chwili inny, kobiecy: Co wy tam znowu odpierdalacie?! Malinowski, jesteś tam? Wiem, że to ty popaprańcu. Jesteśmy ludźmi. Nie ma żadnych spisków kosmitów na twoje życie. Uspokój dupe i odblokuj komputer albo tym razem trafisz do pierdla na dobre. I gówno mnie obchodzi, że jesteś jedynym od Napędu Punktowego.

Błysk:
Rozglądając się po pomieszczeniu możesz stwierdzić, że jest tu więcej wyjść niż to jedno piętro wyżej, które zabarykadowaliście. Po pierwsze jest działająca maszyneria z wieloma dziurami i przejściami - niestety wyprawa głębiej może zakończyć się tragicznie. Tłoki i różne okrągłe elementy wciąż działają i tłuczą i robią mnóstwo różnych innych rzeczy, o których nie masz pojęcia. Po drugie wygląda na to, że w podłodze jest klapa. Jak ją otworzyć? Dobre pytanie, nie masz na nie odpowiedzi ani nikt inny. Szpara jest ledwo widzialna - to musi mieć zamek elektroniczny gdzieś schowany, ale w oczywistych miejscach tego nie widzisz. Pewnie te terminale, którymi się bawią Enter i Kamil.

Wszyscy prócz Wichra:
Znów macie kontakt radiowy. Elektra próbowała skontaktować się z Boyosem, ale Boyos nie odpowiedział - za to Potwór odpowiedział.

Wicher:
Tak? To dzięki za uratowanie życie. To całe Astrum... rzadko używam tego słowa, ale ono najbardziej oddaje sytuacje: to wszystko jest popierdolone. Dostałem się tu włączając Napęd Punktowy. Chcę to zrobić ponownie to może opuścimy Astrum. Jesteś ze stacji?
 
Anonim jest offline