Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2011, 16:24   #205
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Alaron - wiem, że się i tak już ostro udzielasz i jesteś w paru miejscach naraz. Ale mam prośbę - jeśli dałbyś radę dac teraz następnego posta po rewelacyjnej myślę odpisce Asenat - to byłoby idealnie.

Mógłby byc nawet niedługi (jeśli będziesz chciał to zawsze możesz później walnac jeszcze jednym) - w głównej mierze oparty o opis jak docierasz na miejsce i zbierasz ekipę. To wprowadziłoby pewien porządek w chronologii na forum i stanowiłoby szkielet - pózniejszych opisów ludzi ktorzy zmierzają w tym samym kierunku.

Opisy, co się działo w izolatkach rzecz jasna by zostały w doku, i były wykorzystane przez następnych Graczy w ich odpiskach.

Ostatnia częsc Twojego posta - to byłby opis pokoju przesłuchan zrobiony przeze mnie w doku. A pózniej Twoja przemowa (bez rozmowy na boku z Architektem - która pojawic sie moze np. w następnym poście Architekta). Post kończyłby się na słowach, kto jest celem. W doku odznaczyłem nawet krechą.

Wiem, że wyciskam . Jeśli masz dużo zajec - nie ma sprawy. Ale to by dużo uporządkowało - i pasowało mi do moich kolejnych planów.

A po tym poście... Anonim - możesz ładowac awatara .

EDIT: Ruler i gnat. Myślę, że chyba nie zamierzalibyście raczej w tej sytuacji (otwarcie izolatki) rozpoczynac strzelaniny? To byłoby dosc dziwne rozwiązanie raczej. Na razie zakładam, że odłożyłeś w kąt zabawkę i wyszedłeś by nie zrobił się nowy bajzel. WIngman mógłby byc głosem rozsądku, bo on kojarzy Pointa i Ekstraktora raczej.
 
__________________
MG: "Widzisz swojÄ… rodzinnÄ… wioskÄ™ potwornie zniszczonÄ…, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "PrzeszukujÄ™. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 15-12-2011 o 16:26.
arm1tage jest offline