Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2011, 10:27   #158
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Post już jest.

Pożegnaliśmy w nim Solomona Colthrusta. Bebop - dziękuję Ci za informację i życzę powodzenia w sprawach osobistych. Cieszę się, że przynajmniej udało mi się Ciebie zatrzymać w "okrojonej" ilości na LI.

Sileana - czy Ty również podtrzymujesz swoją decyzję z PW. Wolałbym, abyś wytrzymała kilka tur. Jeśli się sprężycie - sesja ma szansę zakończyć się w kilka kolejek. Z jakim wynikiem, zależy od Was.

Obrazy, które skrywały ponoć sekret rytuału (nad którymi do tej pory nie pracowaliście nic a nic ) są teraz w hotelu w którym szaleje Solomon i jego nowi kumple z czarnej piaskownicy. Czy istnieje szansa ich odzyskania - tak. Jak najbardziej, ale wtedy Złamane Wiosło znów będzie musiał odpocząć. Wasza decyzja.

Problemem są oczywiście również Young i dwaj jego kompani, którzy najwyraźniej są w stanie podobnym do Bruca Wrighta z Bass Harbor.

To, co zrobicie w tej turze zdecyduje o przebiegu sesji.

Fakt, ze dwie osoby chcą zrezygnować z powodów osobistych (taką mam nadzieję) zmusza mnie do kierowania opowieści w finalne strony. Nie będę robił rekrutacji dodatkowej - bo na tym etapie nie ma to sensu.

Nadal macie szansę i przygoda może okazać się bardzo emocjonująca.

Ale też pytanie do wszystkich graczy, także do Sileanay i Bebopa, jeśli będą czytać ten komentarz.

Czy przygoda Was ciekawi, czy gracie z przyjemnością i chcecie ją dokończyć - nawet w osłabionym składzie?

LiczÄ… na szczere odpowiedzi.

Co do czasu na kolejny post.

Powiedzmy że umawiamy się na 27 grudnia 2011 roku na godzinę 20.00 (zaraz po Świętach).

Życzenia złożę później.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 17-12-2011 o 10:32.
Armiel jest offline