WÄ…tek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2011, 11:21   #24
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Walka Lundgrena z Li była w porządku, ale widziałem lepsze.
Wychodzi na to, że od czasu kiedy Bruce Lee nakręcił swój pierwszy film to wogóle w kinie nie powinno się kręcić scen walki bo to bez sensu skoro i tak są gorsze.

Cytat:
Scena rzezi była niezła, ale rzeź pod koniec John Rambo była lepsza (a tamten film był słabszy niż Expendables).
Ja się nie zgodzę. Gościu na statycznej pozycji sam rozwalił 70 osób jedną serią która trwała ze 4 minuty. A jakiś ksiądz walczył na pięści z uzbrojonymi w kałachy czajniskimi najemnikami i nawet kilku zabił kamieniem. W Expendables przynajmniej się przemieszczali, zmieniali magazynki, a nawet broń, którą zbierali po trupach itd. Film miał większy sens.

Motyw z tym jak Lundgren zaserwował typowi strzał ostrzegawczy z granatnika w korpus też był zabawny. No i same walki, profesjonalizm. Nie miało być efektownie tylko męsko, walka tutaj była twarda, jak ktoś komuś wyjechał ze łba to widz, aż prawie czuł to na sobie.

Taki np Randy nie jest nadmuchanym sztucznie balonem jak Chuck, czy Steven Seagal. On sobie drogę do takich filmów wywalczył krwią, potem i setkami kontuzji. Zanim zaczął walczyć w klatce był 4 krotnym mistrzem USA w zapasach i trzykrotnie pojechał na Olimpiadę. I pomimo tego, że przez starszy wiek nie jest już najlepszy i wiele osób by go teraz zgniotło, to dla mnie zawsze będzie mega kotem. Dlatego też doceniam tą serię za zaangażowanie takich ludzi spoza "branży".

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=5mZmrubuUfY[/MEDIA]
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 18-12-2011 o 11:37.
Komiko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem