Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2011, 13:18   #26
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Cytat:
Przemieszczali się też w XXX, no i? Ważne jest to, że gościu stojący w statycznej pozycji sam rozwalił hordę wrogów i takie rzeczy się pamięta. Księdza nie pamiętam. Fajnie, że zmieniali magazynki (a nawet broń), ale to znaczy, że film jest bardziej realistyczny i to nie ma związku z sensem. Sens był ten sam: rozwalić hordę wrogów. Scena rozwalania wioski partyzantów w Predatorze jest bardziej do zapamiętania. Zwłaszcza jak Arnold przygwożdża nożem jakiegoś typa do ściany i mówi "Stick around": Arnold Schwarzenegger - Stick around - YouTube
W Predatorze drużyna też zachowywała się z sensem, zajeła dobre pozycje do ataku i wycięła w pień cały wrogi obóz. A Rambo w Rambo 4 zginąłby po 5 sekundach stojąc na szczycie wzniecienia z ckm'em zamontowanym na pikapie, gdyby 50 metrów pod nim stało stu gości z kałachami. Był wystawiony na frontalny ostrzał a strzelono do niego chyba raz. W Expendables podobnie jak w Predatorze komandosi działali z sensem, Rambo z założenia jest nietrafialny, więc nie można porównywać dwóch tego typu filmów. On nawet z pistoletu rozwaliłby tych 100 gości stojąc w jednym miejscu i nikt by go nie trafił.

Cytat:
Tak. Strzał ostrzegawczy był również w porządku. Te całe twoje profesjonalizmy jednak umniejsza fakt, że Expendables był dla dzieci. Wszystkie sceny były tak robione, żeby dzieci mogły to oglądać w kinie. Film był w porządku, dałem 7/10 na filmweb. Podobało mi się, ale niczego takiego nie czułem jak opisujesz. Nawet nie "prawie".
Strzelanie z granatnika do głodujących afrykańskich piratów i zalewanie ścian ich flakami to sceny dla dzieci?

Cytat:
Fascynujące... kto? Pamiętam, że tam był Stallone, Rourke, Li, Lundgren, a przez moment i Willis i Schwarzenegger. Pamiętam też Stathama, na którego pierwszy raz zwróciłem uwagę, bo jakoś nie oglądałem z nim filmów (widziałem, że jest w Transporter i Mechanist - może obejrzę kiedyś). Był też gość, który gra sierżanta Batistę w Dexterze. To tyle z obsady.
Randy Couture. Ten z linku, który dałem. Był w głównej ekipie Expendabless i w trailerze dwójki też jest. Jeden z najlepszych sportowców na świecie. Ale w polsce sport ogranicza się do Kubicy i Małysza, więc wiele osób może go nie znać. W przeciwieństwie do takiego np super znanego Adamka, który walczy z emerytami żeby się dowartościować, o tym gościu zrobili nawet program na Discovery i lekarze stwierdzili, że budowa jego ciała przeczy prawom biologii pod kątem anatomii człowieka, bo jest przystosowany do zabijania, a nie normalnego życia. ;D Analizowali pracę jego mięśni, serca itd. na symulacjach komputerowych, miał genetyczne nieprawidłowości podczas produkcji kwasu mlekowego np, przez co prawie nie czuł zmęczenia podczas nadwyrężania mięśni i ściegien przy potężnych ciosach. Jego jedyną wadą była niska masa (93 kg na 185 cm, bez sterydów nie dałby rady się napompować bo był z natury względnie szczupły), przez co miał problemy z zawodnikami z heavy weight bo borakowało mu masy, żeby rzucić o ziemię gościem, który waży 140 kg.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 18-12-2011 o 13:45.
Komiko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem