Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2011, 14:32   #131
Artonius
 
Artonius's Avatar
 
Reputacja: 1 Artonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwu
Tak jak zamierzał, tak zrobił. Wybił się ze wszystkich sił w górę w stronę ściany aby później odbić się od niej ponownie. Tak znalazł się na wysokości obrzydłej facjaty klienta. Reszta była już tylko formalnością. Szybko wymierzył cios. PLASK! Złodziej runął na ziemię. Osztan wylądował zaraz obok niego technicznym telemarkiem. W momencie kiedy już miał się ponownie rzucić i dobić skurczybyka, przybiegło jakichś trzech gości, którzy odciągnęli Osztana. Jak się okazało, złodziej był już od dawna poszukiwanym złodziejem i wszyscy dostali po 40 sztuk złota za jego ujęcie.

Po tej akcji, Osztan pomyślał, że powinien zostać płatnym zabójcą-ninja. 40 sztuk za jednego liścia, dałoby się z tego wyżyć. Tak właściwie to czy można to zaliczyć pod kolejnego Headshot’a?

Jego rozmyślania przerwał drugi niziołek, kumpel Nevis.
- Miałem wykonać zadanie z moją syrenką ale wybąbelkowała mi gdzieś. Czyli jestem wolny. Więc zróbmy to razem!
 
Artonius jest offline