Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2006, 01:34   #79
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Spojrzałem na Basta. Czy ja też taki byłem? Zaślepiony przesądami, bezgranicznie wierzący w to, co mi wmawiano, czego mnie uczono?
-"Ja nie mam..."- spojrzałem krótko na Łowczynię -"...nie miałem zaufania do nikogo Elfie. Mnie uczono jak zabijać i wież mi byłem w tym dobry. Nie rób takiej miny. Byłem kapłanem, a wy nawet nie zapytaliście, jakiego boga. Dziękuj losowi, że nadal wszyscy żyjemy. Bast ja czciłem boga, który jest wrogiem wszystkiego co żywe. Gdyby nie Maureen pewnie bym już zabił, jak nie kogoś z nas, to kogoś z wioski. Nie, nie ufam drowom bardziej niż ludziom czy elfom. Ale zapomnij o tym, czego Cię uczyli i zacznij myśleć na własną rękę. Wyparłem się Nerulla i teraz ponoszę tego konsekwencje."- wskazałem na rękę owiniętą bandażem -" Możesz spać spokojnie. A mówię to wszystko dlatego, że musimy trzymać się razem, musimy sobie zacząć pomagać i z czasem ufać, jeżeli mamy zamiar przeżyć tą wyprawę. Za wiele tajemnic, za wiele sekretów. Każdy ma swoją przeszłość i już jej nie zmieni, ale teraz czas na przemyślenie, co zrobić z tym, co nadejdzie..."
Dziwne, zwariowałem, że to opowiadam? Kto się tym przejmie? Kto uwierzy, że się wycofałem? Czy to pomoże czy zaszkodzi? Tak wiele dzieje się tej nocy... Wszystko to się okaże niebawem...
[user=345,1078]
Cholera co się ze mną dzieje? Zmieniam się. Czy to Maureen tak na mnie wpływa? A może to Ja sam? Czemu zaczynam się starać by wszyscy dotrwali do końca, czemu mi na tym zaczyna zależeć?
Moje myśli błądziły gdzieś niewyraźnie aż...
To mogłoby rozwiać część moich wątpliwości. Poszukam tam odpowiedzi, gdy tylko znajdę wolną chwilę.
Pomyślałem przypominając sobie o księdze Zivilin.
Będę musiał poświęcić jej więcej uwagi... kto wie może to Ona mnie wzywa w tak przedziwny dla mnie sposób?
[/user]
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline