Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2011, 00:33   #21
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Rozumiem, że mój zapał do rzucenia się w wir walki z supernaturalnym może wydawać się nader raptowny. Nie zamierzam ukrywać, że kierujący mną imperatyw może nie być racjonalny, lecz w moim przekonaniu jest jak najbardziej słuszny. Nie jest to pierwszy raz, gdy spotykam się z przejawami działania sił nieczystych i bez fałszywej skromności przyznaję, że z poprzednich wychodziłem zwycięsko. Mniemam, że dla człowieka mającego Boga w sercu, mającego w sercu los ludzki, a nade wszystko mającego w nim odwagę – przejście obojętnym wobec takich zajść jest nie do pomyślenia. Zanim przedstawię moje podejrzenia i plany, może oddajmy głos księdzu dobrodziejowi, który z nas trzech najlepiej zna sprawy miejscowe.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline