Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2011, 23:19   #38
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Nie żebym się czepiał, ale mówisz o Leo DiCaprio czy Michaelu Cainie? A może Ellen Page? No i jest jeszcze Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, którzy stali się znani raczej po tym filmie, ale aktora raczej nie można mierzyć miarą sławy tylko prawda? Byli nieźli już wcześniej. Nie zmienia to faktu, że cała obsada Incepcji jest mocna.
Caine zaspojlerował koniec, więc niech się buja. Mówiłem o DiCaprio; Caine owszem jest znany ale był tylko tłem coś jak Schwarzenegger i Willis w Niezniszczalnych. Co do innych nazwisk, które wymieniłeś to jakże mogłem zapomnieć Shinzona ze Star Trek Nemezis, czy sierżanta Barnesa z Plutonu! Nie. Nie zaliczam ich do znanych aktorów. I nie obchodzi mnie obsada filmów. Film z nieznanymi aktorami może być lepszy niż film z gwiazdorską obsadą.

ps. No jak mogłem zapomnieć generała z Listów z Iwo-Jimy! Nie. To, że gdzieś tam kiedyśtam go widziałem nie świadczy, że uważam go za bardziej znanego aktora. Ach Ostatni Samuraj! Grał tam Tom Cruise. I inni.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 22-12-2011 o 23:21.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem