Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2006, 21:47   #80
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere

Idąc w stronę drzewa, gdzie zostawiła swoje rzeczy, zauważyła Fosht,`kę, która najwyraźniej zmierzała w jej stronę. Podeszła do niej i chwytając ją za dłonie, aby nie miała jak jej zaatakować powiedziała:
-Fosht`ko to nie tak jak myślisz...Ja... Wiem jak to wyglądało, ale ja taka nie jestem. Nigdy nie chciałam zrobić ci krzywdy. Chciałam cię przeprosić za swoje zachowanie, musisz wiedzieć, że nie byłam sobą. Ja już nie jestem taka jak kiedyś, zmieniłam się, nie jestem już jak inne drowy. Wiem, że pewnie teraz mnie nienawidzisz i wcale ci się nie dziwię, ale chciałam, żebyś wiedziała dokładnie, dlaczego to zrobiłam.- puściła jej ręce oddalając się w stronę drzewa. Phaere czuła, że znowu będzie musiała liczyć tylko na siebie. Z tego, co słyszła reszta drużyny też nie była przychylnie do niej nastawiona.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline