Wątek: [Sesja] Pan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2006, 12:00   #23
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Aslain - Jeżeli obiad nie znajdował się jeszcze na stole pogonił kelnerkę słowami –
To co będzie z tym obiadem?
Jeżeli danie stało już na stole, poczekał aż kelnerka oddali się poza granice głosu i powiedział
- Rozejrzałem się wokoło ale nie znalazłem tu żadnej magii oprócz tej, którą sami posiadamy. Wnioskuje zatem, że ktoś zesłał na mnie to widzenie z dość daleka, bo na terenie karczmy ani w pobliżu nie ma żadnego kapłana ani mnicha. Spodziewałem się, że może wykryję u kogoś choć jeden napój leczący, tam skąd pochodzę są dość popularne. Widać jednak, że ta karczma to całkowita magiczna pustynia. - po chwili dodał - Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam szybko zjeść obiad i położyć się do łóżka. Cały dzień w siodle dał mi się we znaki. – Następnie zabrał się za jedzenie.
 
Lorn jest offline