Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2011, 19:40   #139
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
(wykorzystuję "turę do przodu" i rzucam jeszcze raz)

- Aaa!!! Conan, rąbnąłeś mnie w rękę!

- Rąbię!

- Nie! Już przestań! Jestem ranny, co my teraz zrobimy? Co z moją karierą akrobaty, gdy będę kaleką? I jak wygram wyścig?!

- … może zmiażdżymy innych zawodników, pognamy ich przed sobą i posłuchamy lamentu ich kobiet? – zaproponował barbarzyńca.

- To innym razem. Teraz trzeba mnie ratować! Leć do delikatesów po spirytus krasnoludzki dla znieczulenia i antyseptyki. Opatrzę się i może skończymy tę łódkę przed nocą. Tylko nie wydaj więcej, niż sześć sztuk złota!

Niestety Ton nie wziął pod uwagę, że Conan liczy tylko na palcach… i to jednej ręki. Stąd zna tylko liczby: jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, dużo. I zmuszony do tak wysokiej matematyki jak zapłacenie 6 zł za spirytus, wydał 30. No ale prawdziwemu bohaterowi nie straszne trudności, niepowodzenia i towarzystwo idiotów. Panowie podochoceni spirytusem zabrali się z powrotem do prac szkutniczych.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline