Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2011, 22:54   #46
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
W porządku. Co prawda jestem na trzecim odcinku, ale serial nawet lepszy - epilog Klass. A wracając do tego Japończyka, o którym pisałeś to nie oglądałem z nim tych wszystkich filmów, które wymieniłeś. Tak jak napisałem: z Bolo Yeungiem oglądałem nawet mniej filmów, a jednak Bola zapamiętałem. Odezwę się jeszcze na PW, bo mam pytanie

ps.

Cytat:
Napisał Komiko Zobacz post
A, no i jeszcze fakt, że film jest zmontowany w dwóch wersjach, PG13 i R, więc nawet jeśli fox zdecyduje się udostępnić kinową wersje dla nastolatków, to Ridley wyda Directors Cut na dvd gdzie zamiast space opery będziemy mieli hardcore'owy horror dark sci-fi.
W ogóle ktoś wie o jakimś "hardcore'owym horrorze" stworzonym w Hollywood?

Cytat:
Napisał Komiko Zobacz post
Z trailera wycięto część scen, które były wcześniej nagrane na wersji nagranej telefonem komórkowym. Babkę która w spazmach wije się na stole kiedy puchnie jej brzuch tuż przed eksplozją xenomorpha (została jej twarz i błaganie o pomoc, pewnie przytną tą scenke i zostawią część wydarzeń w domyśle), i jakieś oślizgłe badziewie, które wije się po podłodze, byćmoże zmutowany facehugger, ale stawiałbym na jakąś nową formę życia pozaziemskiego (napewno nie był to chestbuster, był zbytnio giętki). Tak więc zapewne wytną 3/4 scen przemocy.
I to ma być hardcore? Raczej komedia familijna (żarcik dla tych poważnych ponuraków, którzy nie załapią; choć w sumie jak dla mnie taka prawda trollface.jpg). To w ogóle nie jest hardcore i ja nie wiem co z tego niby mieliby wyciąć... To już serial Spartacus Blood and Sand był bardziej brutalny niż to.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 27-12-2011 o 23:00.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem