Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2011, 19:48   #144
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- Czas na reklamę od spansora!
*&
Pamiętacie, kiedy mówiłam, że mój dom jest oblepiony biedronkami jesienią? Część wlazła do chaty. Nie mam serca ich wyrzucić, gdyż zaraz i tak próbują wleźć z powrotem...
- Czyli próbowałaś je wyrzucić...!
- Cicho! Tydzień temu odkryłam czym się żywią, że stada tego łażą po chacie. Na kwiatach pojawiły się przędziorki. Biedronki masowo je odkurzają. Oto sprawdzona elficka rada na przędziorki – bierzemy kwiatek, owijamy ziemię i doniczkę folią, żeby się ziemia nie skaziła, po czym spryskujemy kwiat i przędziorki [ale nie biedronki!] skutecznym środkiem na wszelkie robaki na kwiatach niekwitnących czyli... sprayem na kamień i rdzę do łazienek! [evil laugh]. Takim mocnym. Uważajcie, żeby sobie na łapki na pryskać bo będzie swędziało. Spryskajcie te małe dziadostwa, odstawcie kwiat, połóżcie go bokiem, żeby nie ociekało do doniczki. Pamiętajcie, bracia, to jest wojna!!! Przędziorki albo my!!!
- Dziękujemy za eeer...?
- Chciałam się też podzielić nowym elfikim wynalazkiem! Otóż, w zeszłym roku ocieplili blok i ponieważ mam w pokoju jakieś 30 stopni C cały rok oraz ogromne 300 litrowe nie przykryte akwa [nie da się przykryć niestety], w tym roku w ziemie, w rogu pokoju na suficie, wyskoczyło paskudztwo pt. mini grzybek. Wth! Grzybek na mojej ścianie! Taki szarawy 5cm grzyb-zabrudzenie. Ponieważ mam zwierzęta i akwa, którego przeniesienie nie wchodzi w grę, nie można stosować środków na grzyby. Ale co podziałało? Bierzesz, bracie, wacik kosmetyczny, taki owalny, zatapiasz w Domestosie, wykręcasz nieco żeby nie kapało [] i przyklejasz go, mokrego, na płasko, na sufit, tak żeby całkiem przykryć nim grzybek. I zostawiasz. On się przyklei do sufitu i będzie się trzymał. Po miesiącu ani śladu grzyba! Jedna POWAŻNA uwaga; nie stosować na sufity i ściany które są pomalowane na kolor inny niż biały, bo zeżre farbę [to też niechcący sprawdziłam ]
- Errrr...?
- Idę spłukać przędziorki do zlewu.
- Powodzenia...
*&

Rzut za NPC dla Barelarda.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline