Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2011, 23:20   #24
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
-Co się tyczy magyi i guseł. W mieście raczej nikogo takiego nie znajdziemy. Trzeba by poszukać we wsi. Miałem się tam wybrać, na cmentarz. Mogę spróbować rozejrzeć się i popytać dyskretnie o to i owo. Wydaję mnie sie jednak że to nie jest byle gusła czy wybryk jakiegoś domorosłego magika. Wiecie.. tylu opętanych? W takiej ilości? Tu się trzeba by zdać na osąd księdza, ale i ksiądz winien wysłać list do swojego biskupa. Może nie ma sensu mieszać zbytnio państwa i władz w całą sprawę ale kościół jak najbardziej acz z pełną dyskrecją. Mógłby nam też ksiądz dać jakiś przedmiot poświęcony żeby nas chronił przed złymi mocami.
 
chaoelros jest offline