Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2011, 20:18   #152
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
po pw od MG
Kiti pożałowała że pozwoliła swojemu gargulcowi odlecieć. Wtedy nie sądziła że on się jeszcze przyda. Nie chciała płynąć łodzią bo przecież potem trzeba lądem się dostać do lasu Vegas! A kto wie jaki wielki i rozległy jest ten las! Biegała po porcie, poszukując elfów, z którymi wczoraj dobrze się bawiła na mieście. Na pewno oglądali wyścig! Wreszcie udało się jej znaleźć kilku z nich!
- Witajcie, bracia!
- Witaj, siostro! A, pamiętam cię, wczoraj tańczyłaś nago na stole!
Wilczyca otrzepała się.
- Ja nigdy nie noszę ubrań!!!
- Oh, racja... Gratuluję postępów w wyścigu!
- Właśnie, mam pytanie, proszę, pomóżcie! Muszę dostać się do lasu Vegas, wiecie gdzie to jest!?
- Hmmm... Nie znam takiej puszczy, przykro mi...
- Podobno to gdzieś w centrum kontynentu! Jak mogę się tam dostać!? Proszę, pomóżcie!
- Najlepiej polecieć na kontynent.
- Jak, skąd?
- Lecisz tam sama?
- Z towarzyszem – wskazała na Astarotha.
- Aha. No to mamy coś dla was, chodźcie.
Kiti pomachała ogonem do Astrotha, żeby szedł za nią. Elfy zaprowadziły ją poza miasto, na skraj swoich ogrodów i plantacji nad klifami. Poszły porozmawiać z braćmi a po chwili wróciły.
- Dwa wierzchowce dla naszych przyjaciół!

Collab: Griffin Rider by *E-tane on deviantART

Kiti przetarła oczy. Dwa gryfy!
- Umiecie jeździć na czymś takim? – spytał z uśmieszkiem elf. – To proste! Na pewno szybko i bezpiecznie odstawią was na kontynent. Nie martwcie się, same do nas wrócą, są tego nauczone.
- Świetnie, nie wiem jak wam dziękować!
- Podeślij nam z kontynentu trochę tamtejszej melisy! – zaśmiał się elf. – Powodzenia, siostro!
- Jasne!!!
Kiti dłuższą chwilę wgramolała się na grzbiet gryfa, elfy obserwowały z kropelkami zażenowania. Nawet gdy gryf się położył był dla niej za wysoki! Wreszcie udało się jej dostać na siodło.
- Na koniec oceanu i jeszcze dalej!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline