Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2012, 14:48   #6
Dimitrej Dreamix
 
Dimitrej Dreamix's Avatar
 
Reputacja: 1 Dimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znany
Doszliście wszyscy do pokoju numer siedem. Na środku stał duży okrągły stół, przy którym zasiadło by co najmniej dziesięć osób, ale krzeseł było tylko sześć. Ostatni wszedli Maks wraz z Almą. Każdy usiadł na losowym miejscu, przy czym między Almą, a Ulfgarem było wolne miejsce, na które po minucie od 15:00 usiadł tajemniczy gość. Ubrany był w długi, czarny płaszcz z wielkim kapturem, który po chwili ciszy ściągnął. Ukazała się wam męska twarz, idealna, aby nazwać ją twarzą czystego Altmera. Istota, po chwili się odezwała grubym głosem:
-Witajcie. Ja jestem Kambussa, a to jest moja córka, Alma. Naszych nazwisk nie poznacie, bo nie musicie ich znać. Przyszliście tutaj, bo chcecie zdobyć trochę pieniędzy. Północny-wschód, w tym kierunku jest latarnia morska Solidute. Kilka metrów na północ od niej powinien być grób niejakiego Dariusa de'Vires. Podobno pogrzebali go wraz z jego majątkiem. Cokolwiek znajdziecie, jest wasze, ale ja potrzebuję złotego naszyjnika, zwanego Armuzz. Jakieś pytania?...


(rozmowy, pytania, oraz akcje rozegramy w doc'u)
 
Dimitrej Dreamix jest offline