Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2012, 10:59   #14
marchewka
 
Reputacja: 1 marchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znanymarchewka nie jest za bardzo znany
Pomysł barda był wspaniały, jednak Kirkan stwierdził, że najpierw się przygotuję do jutrzejszej wyprawy, a dopiero potem wyruszy się integrować - mimo wszystko misja była ważniejsza.

Pakowanie, naoliwianie zbroi i tym podobne czynności tak go pochłonęły, że nawet nie zauważył, że już północ. Wybiegł ze swojego pokoju i podbiegł do karczmy "Pod dziurawym kuflem".

Lekko zdyszany otworzył drzwi i powiedział - Witajcie przyjaciele, wybaczcie mi moje spóźnienie - chciałem się najpierw przygotować do jutrzejszej wyprawy i nawet nie zauważyłem jak ten czas minął. - podrapał się po głowie i dosiadł się do reszty towarzyszy - Karczmarzu jedno piwo dla mnie! - po czym odwrócił się do reszty drużyny - Jak pewnie pamiętacie jestem Kirkan, kapłan Ilmatera - wyciągnął dłoń by się przywitać ze wszystkimi.
 
marchewka jest offline