Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2012, 01:55   #35
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ale sądzicie, że to by mógł być dobry pomysł czy nie? Normalnie oczywiście sam decyduję o takich rzeczach, ale tym razem jakoś nie mogę. Staram się zazwyczaj osiągnąć pewien balans pomiędzy śmiesznością a patosem zawartymi w postach. Ponieważ listy do siostry będą ważną częścią mojej gry, nie chciałbym, żeby, intencjonalne co prawda, błędy za bardzo rzucały się w oczy i odrywały od narracji (trochę jak pokazanie w serialu jąkających się przygłupów może być ciekawym pomysłem, ale po jakimś czasie to się w "Świecie wg Kiepskich" staje bardzo denerwujące). Ciężko mi podjąć decyzję.

Mam nadzieję, że mi wybaczycie to, że w ogóle wam zawracam tym głowy. Myślę, że z początkiem drugiej kolejki (bo jutro/dzisiaj pewnie nie zdążę) i tak sam przejrzę jeszcze raz swojego posta i zastanowię się nad tą sprawą (przy okazji poprawię parę niezgrabnych sformułowań, które pewnie się tam znalazły).

PS. Ale za to "na Dariuszu"! Co za język, co za język...
 
Yzurmir jest offline