Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 15:09   #211
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Historia była przewrotna. Oto z całego Stada pozostała tylko ona i nowy jej przywódca, Dirith! Trudno było go nazwać samcem alfa bo był tak naprawdę jedynym samcem w stadzie. Do tego był tygrysem w stadzie wilków. W jednoosobowym Stadzie. Ale pomijając te szczegóły, zostali sami w ostatecznej bitwie. Ona, ta, która go zabiła, i on, który zabił jej poprzednie Stado.

Takie rzeczy nie zdarzają się przecież przypadkowo! Jak zatem wątpić w istnienie Chaosu!? Ktoś zacierał chaotyczne macki, była tego pewna.

Dirith miał chyba plan. To dobrze bo Kiti planu nie miała. Rozumiała dlaczego drow chciał dostać się do maga, mag miał odtrutkę na truciznę, która nękała drowa! Chciała już porzucić te kości, umarlaki i cały ten zamęt, ale kiedy zrozumiała, że drow chce jedynie walczyć o swoje życie, jako kleryk i wyznawczyni Bieli miała powinność, by mu pomóc!

- Zajmij sie nim, jeśli wrócę to będę a jak wrócę lepiej sie dosłownie módl, żeby wszystko poszło zgodnie z moim planem
Były to słowa co najmniej dziwne. Drow nagle odkrył że wilk jest klerykiem i umie się modlić! Kiti zjeżyła się na myśl, że mógł sobie wszystko przypomnieć. Ale nie wyglądało na to! Drow chciał gdzieś iść... Mógł nie wrocić!? Chciał ją tak zostawić!? Samą samą samą!? Tutaj, wśród tych kości!? Z tym rąbniętym magią, z Żywą Klątwą!? Zostań zostań zostań!!!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vMNxyMT2_qk&feature=related[/media]

Golem nie poruszał się. Nie mógł wyjść przez małe drzwi, co ją pocieszało.
„Najświętsza Bieli, obrończyni uciśnionych dusz i odważnych serc! Otwórz swe bezkresne oczy i zobacz odwagę w sercu tego drowa! Zlituj się nad jego uszkodzoną duszą, albowiem ta istota, od lat skażona złem wbrew swej woli, nie rozumie, co czyni! Daj mu więcej czasu, abym mogła otworzyć mu oczy, by mógł cię dostrzec, poznać cię, zrozumieć! To wielki wojownik, potrafi bronić swego Stada, on po prostu nie rozumie pewnych rzeczy, pewnych grzechów! Daj mu czas, by mógł zrozumieć! Daj mu siły do walki, przed która nigdy nie uciekał, daj mu wiarę w zwycięstwo, do którego zawsze uparcie dążył! To moje Stado! Pozwól mi go bronić, daj mi wiarę! Nie pozwól mi opuścić tej rannej istoty w potrzebie! Daj nam swe błogosławieństwo, Bieli, nie pozwól nam się poddać!”

Skończywszy dodała tylko cicho:
„Choć Dirith pewnie się nie modli, ciche Mgły, wesprzyjcie tego drowa z głębi Piekieł!”
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline