Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 17:59   #48
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Spóźnili się, lecz ich towarzysze chwacko dali radę fałszywym kapłanom. Na polanie było tyle do roboty: ranny do przesłuchania, zabity do przeszukania, jeniec do uwolnienia i jakiś nowy leśnik, który chyba przypadkiem wspomógł ich w walce. Lecz Oskar chwilowo zignorował ich wszystkich. Dość czasu zjeździł po dzikich odstępach Imperium, by wiedzieć, że nieubezpieczony postój aż prosi się o zasadzkę. Taką, jaka spotkała przed chwilą kapłanów. Woźnica przebiegł przez polanę i ruszył dalej równolegle do traktu. Nie widząc nikogo na drodze, schował się w gęstwinie z przygotowanym garłaczem. Zawsze odznaczał się bystrym wzrokiem, spostrzegawczością i czymś w rodzaju szóstego zmysłu – stąd stanie na czatach. Gdy zobaczy kogoś zbliżającego się drogą, zależnie, kto to będzie: wróci biegiem poinformować towarzyszy, lub przywita gości chmurą ołowiu.

"Niebawem zjawi się tu mój pan..." - pamiętał słowa jeńca.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 08-01-2012 o 18:03.
JanPolak jest offline