Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2012, 19:56   #38
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
????

A to dlaczego? Mamy zwykłe miasto przemysłowe. Nie przesadzajmy że to jest takie znowu średniowiecze. Może ludzie pracują ciężko ale nie kilofem a raczej urządzeniami mechanicznymi, elektronicznymi, maszynami itd. No raczej trzeba umieć pisać i czytać, nie rozumiem na jakiej podstawie sądzisz że Ducer nie ma sieci informatycznej, albo że ludność jest niepiśmienna.

Cytat:
2. Bardzo wątpię, by ktoś spoza rządzących, potrafił czytać:]
Czyli co? Reszta nawet nie wie którędy wyjść z fabryki kiedy będzie ewakuacja bo nie przeczyta napisu EXIT? Czyli są na poziomie wczesnego średniowiecza? W 40 milenium ? Niepiśmienni wsiedli na statek kosmiczni i osiedlili planetę w innym układzie? Jeżeli mamy miasto to znaczy że ludzie żyją w mieszkaniach. Podaj mi przykład z dzisiejszych czasów gdzie mamy miasto z normalnymi osiedlami lecz ludzie, w większości są analfabetami. Jeśli tylko kasta rządząca potrafiłaby czytać to w takim razie mamy poziom analfabetyzmu podobny do Burkina Faso(zdaje sie). Ale porównajmy. Żeby sprawnie poszło proponuję najbardziej komunistyczne państwo na świecie i jego miasto oraz Burkina Faso.

Pjongjang





Wagadugu






No ale poczekamy na wypowiedź mistrza gry.

Tak czy inaczej mi też pewne rzeczy nie podobają się w twojej postaci ale ich nie krytykuje bo skoro mistrz gry tego nie robi, to ja muszę się odnaleźć w tym scenariuszu. I nie mam z tym jakiś osobistych problemów.

Pozdrawiam.
 
chaoelros jest offline