Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2006, 11:04   #26
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Dobre pytanie, bo sam chciałbym wiedzieć. Przyniesiono mi go, podobnie jak inne rzeczy i kazano zbadać. A to nie tylko zegarki, ale również świecące lustra, czerwone nitki czy okulary cieplne. Kiedy sam to dostaję, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to wszystko jest znajome, ale zrobione lepiej, ze stopów często mi nieznanych lub skonstruowane tak, że nie wiem, czy istnieje taka technologia by to zrobić. Wyobraźcie sobie PĘKI drucików cieńkie jak włosy. Jak nić pajęcza. Nieprawdopodobne. I to wszystko posiada Zakon.
Mężczyzna podczas tej przemowy podniósł się delikatnie na krześle, ale zaraz opadł. Pasja naukowca miesza się w nim ze ... strachem. I to widać, jak na dłoni.
- Spójrzcie na zegarki. Oba to rolexy. Jednak firma nie wydała dotychczas takiego modelu. Nie wiedzą nic o takim wyglądzie i użyciu takich materiałów. Nazwa na zegarku "Oyster Perpetual" nie pojawia się w oficjalnych i nieoficjalnych katalogach firmy. A już oznaczenie - wskazuje na dolny napis na tarczy zegarowej - "Cosmograph" to już czysta abstrakcja. Moim prywatnym zdaniem, to te rzeczy pochodzą z ... przyszłości. I nie śmiejcie się. Możecie mnie uważać za wariata, ale mam powody by tak sądzić. W środku jest wybita data. A przynajmniej tak to wygląda. I jest to 2006 rok. Rozumiecie? To jest rzecz, która powstanie za 80 lat!!!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline