Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2006, 13:27   #28
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Izabell Review

Patrząc jak każdy z obecnych zaczął się emocjonować opowieścią i wpatrywać w dziwny zegarek, ogarnął ją "pusty śmiech".. Zwłaszcza po słowach Pana Call'a w których to zawarł swoją opinię o tych przedmiotach... "Pochodzą z przyszłości.. - Czy ten człowiek w ogóle zdaje sobie sprawę z tego co mówi.. "
Postanowiła nie wypowiadać się, aż do momentu gdy usłyszy opinię innych.. Chociaż i ona będzie pewnie naszpikowana brakiem realizmu... Chociaż może... Nareszcie towarzystwo zacznie trzeźwo myśleć..

- Panie Castelano, wariaci nie zawsze chadzają w kaftanach... Zwłaszcza gdy bywają w towarzystwie i chcą coś osiągnąć przez swoje niedorzeczne historie... Musicie mi państwo wybaczyć moje sceptyczne podejście do całej sprawy, lecz niewątpliwie historia opowiedziana przez pana Calla mogłaby się doskonale nadać na akcję książki ,jednak w realnym świecie jest ona mało prawdopodobna...

Najwidoczniej jedynie Izabell podeszła sceptycznie do całego dzisiejszego wydarzenia... Ale wszak jak można wierzyć obcemu człowiekowi oferującemu pieniądze za jakąś bliżej niesprecyzowaną pomoc..?..

- Co do pana, panie Call jest mi naprawdę przykro, że przechodzi pan załamanie nerwowe i to najwidoczniej wywołane stresem w pracy. Radzę udać się do lekarza, lub poprostu powiedzieć nam czego pan tak naprawdę chce? Ponieważ mnie, w żaden sposób nie przekonuje historia o przedmiotach z przyszłości. Chyba, że uważa pan iż tak bardzo ciężko jest w naszych, dzisiejszych czasach wybić na przedmiocie dowolny numer.. Proszę się poprostu uspokoić..

Obdarowała Call'a spokojnym, pobłażliwym uśmiechem, podobnym do tego którym podsumowuje się dziecinne, przesycone fantastyką opowieście.
 
rudaad jest offline