Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2006, 17:57   #118
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Lorenzo

- Mademoiselle twa obecność nie będzie chyba tu konieczna, a list nie zajmie Nam więcej niż kwadrans, jeśli jednak nie masz pilnych obowiązków zechciej poczekać. Skłonił się lekko dziewczynie.

- Mamy w swym gronie Panie służące Muzie poezji jak i dyplomatę. Myślę że wspólnym wysiłkiem osiągniecie zadowalający efekt. Pomoc sługi Marsa byłaby raczej przeszkodą, niż pomocą, zatem...
Mówiąc to podsunął dwa krzesła w stronę biurka czekająć aż Panie na nich spoczną.

- Moja Droga - zwrócił się do służącej - bądz tak dobra i pozwól umilić mi czas oczekiwania, aż moi Przyjaciele skończą kieliszkiem wina. Piwniczka Naszego przyjaciela Leonarda posiada wiele zacnych trunków, które mogą zadowolić najwybredniejsze podniebienie.
 
Arango jest offline