Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2006, 20:36   #29
wejcher
 
Reputacja: 1 wejcher ma wyłączoną reputację
Mark wciąż w ciszy przysłuchiwał się rozmowie, ale w jego głowie kłębiły się mysli. Nie wiedział kompletnie co ma o tym mysleć.
Z razu był bardzo ciekaw jakaż to może być organizacja, jednak jedyne, jakie sobie mógł przypomnieć, to takie które wymagały sporego zaanagarzowania od członka. Chyba że naukowcy czy politycy mieli by jedynie służyć za pomoc w umacnianiu wpływów, nie stanowiąc jednak trzonu organizacji...
Ten człowiek jest z pewnością wykożystywany... jednak czy mozliwe jest to o czym mówi?

- Panie Edwardzie, mówi Pan, że przynoszą o których Pan mówi są przynoszone do dalszych badań. Skąd jednak one się biorą? Prosze mi wybaczyć jeśli popełnie błędy formułując pytanie, ale czy jeśli ma Pan przedmioty o wyższej technologii jak Pan to okreslił, to czy do ich zdobycia również potrzebna jest wyższa niż aktualnie znana Panu technologia? Zdaję sobie sprawę, że to pytanie wydaję się być abstrakcyjne, poprostu ciekawi mnie co Pan o tym sądzi.- gdy wypowiedział te słowa, aż sam się zdziwił jakie bzdury plecie, zwłaszcza gdy zobaczył miny pozostałych osób przy stoliku.
- A może... a może te przedmioty pojawiają się po jakiś rytuałach? Niczym wyciągniecie królika z cylindra? Nie rozumiem najmniejszego związku między zakonem okultystycznym a polityką lub nauką.
- Chyba, że...
- wszyscy spojżeli się na Marka gdy urwał w pół zdania
[user=532]i zaczął się zastanawiać czy słyszał gdzieś o kultach lub rytuałach związanych z istotami lub możliwościami podróżowania w czasie[/user]
- Nie przepraszam coś mi się pomyliło... Więc Panie Edwardzie po co formacje okultystyczne pragnące jedynie potężnych mocy i boskości, miały by się interesować nauką?
 
wejcher jest offline