Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2012, 02:58   #34
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Bielon nie zrozumiałeś o czym pisałem, albo mnie podpuszczasz celowo. Chyba nawet wiem, co jest bardziej prawdopodobne W żadnym wypadku nic na to radzić zamiaru nie mam. No ale w ogóle strach pomyśleć co się stanie jak się wnikną gdzie nie trzeba te cyferki na kawałku papierka... Trzeba będzie przestać udawać, że odgrywa się siebie, nie?

Anonim, no i o to w tym chodzi, żeby emocje przestały być tylko udawane, bo inaczej zamiast przeżywania przygody na sesji, są raczej tylko emocje z formy. Można i tak. Każdy ma swój zestaw foremek, a piaskownica jest duża. Jak kto nie umie lub nie chce bawić się inaczej, to... można i tak. Można i tak. Ale ja tam wolę mieć choćby namiastki prawdziwych emocji w grze, a nie tylko te obok niej, poza nią, żeby mi one miały dawać sedno frajdy... Dla mnie zastępczej. Tylko, żeby frustrować się, że postać została zabita zanim zagrała, to po co aż taki trud? Co to ma wspólnego z rpg? Żeby robić sobie z kogoś jaja nie trzeba od razu brać się za prowadzenie sesji. A jak ktoś lubi jak mu MG ubije postać przed pierwszym postem to też gratuluję fantazji... i w ogóle. Wtedy to dopiero strach się bać. A jak kto smakuje takie wisienki, którymi się zachwycasz, no to tego... to smacznego.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 12-01-2012 o 04:51.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem