Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2012, 07:07   #35
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Zabijanie postaci jest złe. Jest tyle nieszczęść, które można na nią spóścić, że zabijanie jest złe. Zabijanie postaci PRZED sesją to jakaś paranoja! No, chyba że czemuś konkretnemu to służy.

Ja osobiście dwa razy zabiłem na PBF-ie postać przed sesją. W obu przypadkach z powodu niedbalstwa Graczy i olewania poleceń rekrutacyjnych MG w myśl filozofii, "mi możesz...". To takie napiętnowanie. Moje własne.

Emocje w sesji - rzecz najważniejsza. Tu się zgadzamy wszyscy. Jakiekolwiek. Dobre, złe. Byle spinały. W sesjach grozy, bo o nich mowa, emocje dobre będą z pewnością mniej istotne jak te złe. Gniew, strach, zawiść cokolwiek. Wywołać je można tylko w Graczu. I trza tak prowadzić by je wywołac, bo inaczej to mamy turlactwo. W tym też się wszyscy zgodziliśmy. Może więc pójdźmy dalej.

Jak wywołujecie takie emocje na sesjach? Jakieś przykłady. Udane i nie. Sypnijcie czymś ze swego portfolio, ja się odwdzięczę.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem