Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2012, 01:57   #7
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Mam pytanie – na jakich kręgach kulturowych wzorujesz Kr ólestwo Zachodnie i Krainy Wschodu? Bo król ma pierwsze imię o iście bizantyńskim brzmieniu (i przez chwilę krótką byłem skłonny upatrywać tutaj cesarstwa bizantyńskiego oraz królestwa perskiego… ), lecz już drugie imię jest germańskie, a miano jego młodszej siostry zalatuje francuszczyzną. Aby jeszcze pogłębić mą dezorientację, Maeng Sze – ze słuchu – spodziewałbym się znaleźć gdzieś w Chinach… Czyli: jakie to – w uproszczeniu – są kultury?

To jest dla mnie pytanie zasadnicze – chętnie rozważę uczestnictwo… ale po tym, jak np. dowiem się, czy plemiona z Wielkiego Księstwa Krain Wschodu bardziej przypominają Beduinów, Indian, Awarów czy Zulusów.

Przepraszam, jeśli odpowiedź na pytanie znalazła się gdzieś w początkowej partii rekrutacji – ale pierwszy akapit ma taką długość, że nie mogę się przemóc do jego przeczytania…

PS. I wymyśl jakieś imię oraz tytuł. Pierwsze zdanie listu wygląda koszmarnie – dużo lepiej będzie, jeśli wciśniesz temu NPCowi jakieś miano
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 13-01-2012 o 02:05.
Velg jest offline