Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 00:18   #11
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Z góry uprzedzam, że Świat Mroku nie jest moim światem, co chyba wszyscy zainteresowani wiedzą.
Mi osobiście opis się podoba, bardziej niż opis merytoryczny czy dla botów.

Teraz uwaga natury technicznej.
Część wypowiedzi jest moich jako administratora, a część - prywatnych.

Wypowiedź w związku z pytaniami 1 i 2.
Jedyną osobą, która (ewentualnie) mogłaby określić ową szerokość jest Efcia (jako opiekun działu). Wypowiadający się tu administrator na Świecie Mroku się nie zna i nigdy nie wpadłby na pomysł, by jakieś granice wyznaczać.
Czy mógłbym się dowiedzieć, dlaczego pojawiło się pytanie/propozycja wzięcia wszystkiego w jakieś ramki?
<Teraz opinie prywatne>
To Wy, znawcy tematu, powinniście wiedzieć, czy sesja dzieje się w Świecie Mroku White Wolf'a (jeśli tak to się odmienia), czy nie. Materiały oryginalne czy fanowskie (lub inne) to chyba wszystko jedno.
"Uniwersum" nie oznacza przecież "tylko rzeczy wydane przez WW".

To, co się nie dzieje w uniwersum ŚM WW, powinno trafiać do odpowiednich działów (Horror, Fantasy, Inne). Tak wynika z logiki, ale to nie ja tu gram, tylko Wy, Jeśli ktoś tu wstawi sesję Sciona, to będzie tu grać, dopóki nie pojawi się prośba, by go przenieść.

Odpowiedź na pytanie nr 3.
Jak sięgam pamięcią opisy działów były klimatyczne (bez względu na sposób rozumienia tego słowa). Opisy nigdy nie były pro-botowskie. [Asch, popraw mnie, jeśli się mylę. Nie jestem na LI od początków jego istnienia.]
Z tego można się domyślać, jaka kiedyś była polityka administracji.
<Koniec opinii prywatnych>
Nic o tym nie wiem, by cokolwiek miało się zmienić.
Jeśli pojawią się odgórne wytyczne, to z pewnością się o nich dowiecie.

Odpowiedź na pytanie nr 4.
Mogę zmienić opis, ale nie wprowadzę do niego kursywy.
 
Kerm jest offline