Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 11:36   #16
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Asch, chyba nie chcesz zrozumieć tego, co piszę. Nie zadałem pytania, dlaczego rozwinęła się dyskusja, tylko dlaczego w ogóle pojawiło się pytanie behemota
Cytat:
Jak szeroka jest definicja Świata Mroku według administracji (lub innego organu/narządu)?
Pojawiły się jakieś konflikty? Ktoś komuś wyrzucił sesję z działu?
Wy, jako użytkownicy, nie potraficie się porozumieć, że potrzebny jest organ nadzorczy? Źle było do tej pory, czy też ktoś kogoś chce na siłę uszczęśliwić?
Po co komuś jakieś ramki czy granice? Ale jeśli Wam to potrzebne do szczęścia, to sobie zróbcie wewnętrzny regulamin i się go trzymajcie.
Ale - powtórzę pytanie - po co?
Chcecie w opisie wyszczególnić, z czego wolno korzystać?

Jeśli chodzi o Pathfindera, to nie słyszałem by ktoś protestował, że sesje w tym systemie odbywają się w dziale D&D.
Cytuję za Paizo: "The Pathfinder Roleplaying Game is an evolution of the 3.5 (..)" i dla mnie to wystarczy, by zaliczyć go do rodziny.
Jeśli miłośnicy D&D rozpoczną batalię pod hasłem "Precz z Pathfinderem", to wtedy zacznę się martwić.
Podobno lepiej jest zapobiegać, niż leczyć, ale mam wrażenie, że ustalanie, co wolno prowadzić w dziale, a czego nie, jest zbędne.

Jeśli ktokolwiek naprawdę uważa, że ścisłe ramy są potrzebne w WoDzie czy DDkach, to proszę o konkretne propozycje z uzasadnieniem konieczności wprowadzenia owych ramek.

Autorski horror, co jest logiczne, powinien trafić do działu Horror. Ale z tego nie wynika, że jeśli trafi (w zależności od otoczki) do Fantasy, SF czy Innych, to nastąpi koniec świata.

Campo, Twój opis jest za długi, jak na ustaloną gdzieś tam ilość znaków. Trzeba by nożyczki i ciach, ciach...

Entery też nie działają.
 
Kerm jest offline