Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 11:41   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Sonda "kazała mi" coś napisać to piszę. Może najpierw co jest, żebym mógł sobie porównać.

Czy wiodłeś przykładny żywot? Czy grzechem zbrodni okryłeś istnienie swe? Na próżno! Życie ci skradli, wpisali Cię do przeklętych ksiąg, chyba... że pogrążysz się w mrok! Niech ciemność – matka zbłąkanych dusz - utuli Cię. Poczuj ból egzystencji i powstań z popiołów jako Nocy Dziecię.

Nie pasuje mi to. Nie to żebym się znał. Nie to żeby mi to przeszkadzało. Ale chciałem zagłosować w sondzie, a nie chciałem tak negatywnie głosować - tak zawsze na "nie".

Wampiry, Wilkołaki, Upiory i wszelkie inne diabelskie tałatajstwo szwęda się po tych tematach wraz z grupą zwykłych ludzi, którzy jednak postradali zmysły i używają narkotyków nazywając je magią. Klimaty tak depresyjne, że dziwi jedynie fakt, że wszelcy nie-ludzie nie skończyli już dawno w zaułkach sprzedając się za ostatnią działkę heroiny. Jak długo przetrwasz zanim zafundujesz sobie złoty strzał i dołączysz do nieskończonego lotu Fae? Jeśli natomiast dość ci depresji i narkotyków zagraj tutaj w bardziej przyziemną Żul: Zaciemnienie. Zobacz jakie moce na ciebie czekają, gdy nie będziesz pracował, a będziesz haustował. Tanie wina.

Za długie. Spróbuję skrócić.

Zanóż się w Świat Mroku i zobacz, że mogłeś trafić gorzej. Zagraj Wampirem, Magiem, Wilkołakiem i Żulem i zobacz rzeczywistość przez zupełnie inny pryzmat. Czy to krew, czy magia, czy natura, czy tanie wino - zmierz się z sukcesem. Lub ponieś druzgocącą porażkę!
 
Anonim jest offline