Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 11:59   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Efcia Zobacz post
Zaraz coś mnie trafi.
Ciekawe Aschaar, że (...)
Tak piję bezpośrednio do ciebie.


Źle się wyraziłam w takim wypadku. Należy dodać wszystko co jest autorskimi światami mieszczącymi się w definicji WW.
Aaaaa. To znacznie zmienia postać rzeczy. Rozwiązuje też znacznie sprawę. Wtedy w dyskusji istniała właśnie taka definicja (choć sama dyskusja dotyczyła nazewnictwa sesji, a nie tego co mieści się w dziale, a co nie - była więc o czymś zupełnie innym).
Przypomnę również, że wtedy nie był roztrząsany temat Sciona. Mówimy więc - naprawdę - o dwu różnych dyskusjach. Ale niech będzie - to ja się czepiam, a Ty masz rację. BTT...

Cytat:
Napisał Kerm
Asch, chyba nie chcesz zrozumieć tego, co piszę.
I vice versa.

Dlaczego? Odpowiedziałem na to pytanie w swoim poście. Powtórzę. Nie, nikt nikomu sesji z działu nie wyrzucił i nie przeniósł. Jeszcze. Czysto hipotetycznie pytam: co się stanie jak nacisnę magiczny przycisk "raportuj zły post" i wpiszę tam "sesja w nieodpowiednim dziale. należy przenieść do bla bla, ponieważ bla, bla, bla". Nie czarujmy się - jako administracja dostajecie przysłowiowego "pypcia" po czymś takim i mało myśląc robicie tak jak chce użytkownik (vide obrazoburcze "ocośtam"). Forum warsy gotowe. Skoro macie na to czas...
to ja nie widzę tematu. A to, że tworzy się bałagan - nie moje małpy, nie mój cyrk. EoT.
 
Aschaar jest offline