Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2012, 16:41   #19
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Campo ma dorbą intuicje, tekst przy opisie działu powinien być taki... jak z tylniej okładki.
Właściwie to opisy innych działów są nawet ok. Zwłaszcza Warmłotek ma szczególnie zgrabny opis. Tylko ŚM jest zbyt pretensjonalny i wyegzaltowany.

Z oficjalnego tekstu zachowałbym:
Cytat:
Świat jest inny niż myślisz. Pod (...) ulicami zapchanymi ludzkim tłumem, czyhają rzeczy, o których nie winniśmy widzieć. (...) Rzeczywistość którą znasz to kłamstwo. Twoje najbardziej mroczne lęki nie są urojone. One są prawdziwe.
(i gotowe rzucić ci się do gardła yum yum )
// Po prostu te złośliwe gargulce wyżerające duszę nie są aż tak kluczowym elementem settingu.

Kerm mnie zmartwił informacją braku narzędzi edycji w opisach, gdyż chodził mi po głowie dwuczłonowy opis: cześć bardziej klimatyczna + (pod spodem) łopatologiczne wyłożenie, dla jakich sesji jest dział. Po to by nie było możliwości nieporozumień.

No i moja permutacja: (czytać o takim głosem)

Permutacja 1:
Cytat:
Świat jest inny niż myślisz. Pośród nieświadomych ludzi tłoczących się ulicami ponurych miast żyją istoty z miejskich legend: Wampiry, próbujące zachować cząstkę utraconego człowieczeństwa i przetrwać brutalne intrygi snute przez starszych. Magowie odkrywający prawdę o naturze rzeczywistości, nawet gdy ceną oświecenia jest szaleństwo. Zmiennokształtni strzegący przejść między światami materialnym i duchowym. Oraz jeszcze bardziej tajemnicze istoty, których istnienie powinno pozostać na zawsze tajemnicą. Ludzie to tylko pionki i ofiary nadnaturalnych gier, tylko nieliczni gotowi są rzucić wyzwanie istotom cienia. W Świecie Mroku najstraszniejsze sny stają się rzeczywistością.
To tak na szybko pewnie trzeba by trochę wypolerować.

Pytanie: a ile właściwie znaków mamy do dyspozycji?
 

Ostatnio edytowane przez behemot : 14-01-2012 o 16:46.
behemot jest offline