Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2006, 18:57   #30
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Ten przedmiot to tylko próbka tego, czym zajmuję się w Zakonie. Nie jest to aż tak ważne, jak to, by wreszcie stamtąd się wyrwać. I to tak, by nie zostawiać zobowiązań oraz ciągnącego się łańcucha prześladowań. - Edwart popatrzył na zegarki i ciężko położył ręce na stole.
- Nie mam nic więcej czym mógłbym Was przekonać. Niestety. Prawda, że może z tego wyjść niezłe zamieszanie, bo Zakon nie jest taką sobie szkółką niedzielną. Widziałem, że raczej nie cackają się z intruzami, a obcy są drobiazgowo sprawdzani. A przy tym.... Właśnie, panie Marku, może to jest odpowiedź na pana pytanie. Odnośnie nauki i magii. Może jest to jakiś większy plan, coś co przerasta mnie, Was i nawet całe Stany. Oni potrafią wiele. Opierają się na ... tym czymś, ale nauki nie lekceważą, co tylko czyni z nich jeszcze bardziej dziwnych ludzi. I to mnie przeraża.
Mężczyzna sięgnął po szklankę i napił się wody. Wyjął z kieszeni wcześniej zgnieciony papier, w który zawinięte były zegarki i rozprostował go na blacie stołu. Widać na nim było wyraźny napis - "Spójrz w Przyszłość".
- To od nich przychodzi. Są powiązani z Zakonem. Jak? Nie wiem. Przychodzi to co miesiąc i zawsze coś nowego. Jakby ... zbierali to w jakiś celu.
Zwiesił głowę i zasłuchał się w dźwięki muzyki płynące ze sceny.
- Myślałem trochę o tym. Może gdyby ktoś się dowiedział, ktoś spoza Zakonu, kogo jeszcze nie kupili lub zastraszyli, to ujawnił, to może...to coś zmieni. Może Zakon zostanie rozwiązany. Nie wiem. Jestem tylko zwykłym fizykiem i nie znam się na tym.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline