Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2012, 14:06   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie te leśne elfy mieszkają w osadach takich jak Qintarra w Arcanum. W drzewach, na balkonach i mostach między nimi rozpiętymi. Zimą zapadają w sen zimowy pozostawiając dwóch czy trzech strażników. Żywią się tylko z łowiectwa i różnych jagódek. Nie stały się dzikusami, bo przecież żyją setki lat, więc ich system edukacyjny jest zupełnie różny niż ludzki. O stereotypie mądrego elfa nic nie wiem, ale to również można wytłumaczyć ich wiekiem. Wiedzę czerpią z ustnych przekazów posiadając najwyżej kilka pism (coś w stylu Manuskryptów Pnakotyckich). Nie mieszkają w szałach, a w specjalnie wydrążonych dziuplach w wielkich drzewach (jak we wspomnianym Qintarra).

Jeżeli ktoś jest traperem przez 100 lat to już wyprzedza doświadczeniem wszelkich ludzi, którzy by chodzili po lesie. Jeśli dodatkowo taki ktoś może mieć kamuflaż i łazi po drzewach to jest niczym Predator. Tak sobie wyobrażam strażników elfickich osad. Wioskowi czarodzieje mogą być biorąc pod uwagę ile set lat mogą żyć.

Nie tworzyłem wiosek elfów, znam WH, ale niewiele grałem. Jakbym tworzył to taką muzykę bym dał, żeby oddać klimat: Heroes of Might and Magic 2: Sorceress Town Theme Music (Fully Animated) - YouTube

Gracze nie trafiają tam zazwyczaj dlatego, że przygody toczone w lesie leśnych elfów nie miałyby klimatu typowego dla WH. Z podobnych przyczyn nie gra się w Lustrii, czy Królestwach Elfów.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem