Wątek: Londyn 2005
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2006, 14:24   #90
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Monique Blanch

- Nie wiem co zamierzasz, Dominik, ale widze, że to coś bardzo poważnego, wiec może to co ci powiem, jakoś ci pomoże - z niepewnością w głosie powiedziała do niego a potem łapiąc jego wzrok pociągnęła go troche w bok.
- Dziś miałam nagrane pewne miejsce w dzielnicy willowej... Dom pewnego Porucznika. Zostałam tam zaskoczona przez Nieśmiertelną kobietę, zaatakowała mnie, choć czułam, że nie przyszła po mnie. Zabezpieczenia w domu były zdjęte, a ja głupia nie zorientowałam się, że to zasadzka... Dominiku... mogłam tam zginąć - spuściła wzrok na podłogę - Rozumiesz? Kainici znikają z miasta. Ktoś nas wyławia w najmniej oczekiwanym momencie i eliminuje - ścisnęła jego zimne dłonie - Nie mam pojęcia kto to... miałam za mało czasu aby się dowiedzieć... ale jeśli postaram się i w pogotowiu będę mieć silną krew, uda mi sie może coś wywnioskować. Prosze tylko o jedno, nie mnieszaj mnie w to... ja nic nie wiem i nigdzie nie byłam dziś. Wszystkiego czego się dowiem, pierwszy dowiesz się ty - uśmiechnęła się do niego ale był to raczej smutny uśmiech.
 
Rhamona jest offline