Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2012, 12:27   #257
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
KONIEC.

Wielkie podziękowania dla Wszystkich Graczy biorących udział w Tajemnicy Samaris. Szczególne podziękowania dla tych, którzy grali do końca. Spełniliście w pełni pokładane przeze mnie nadzieje co do udziału w tej, trzeba chyba przyznać, nieco niecodziennej, wymagającej i odbiegającej od schematu sesji.

Dziękuję też gorąco wszystkim czytelnikom, których jak można sądzić z komentarzy, reputek i informacji zwrotnej, mieliśmy całkiem sporo.

Początek: 23.08.2010 - koniec: 19.01.2012. Całkiem ładny kawałek czasu...

Jak obiecałem na początku - inspiracja. Główny wątek fabularny oparłem na komiksie Mury Samaris.

Tytuł oryginału: Les Murailles de Samaris
Scenariusz: Benoît Peeters
Rysunki: Francois Schuiten
Data wydania polskiego: Październik 2008

Jednak tak jak to lubię, znaczna część rzeczy prowadzonych w sesji była moją improwizacją opartą na osi prezentowanej tam historii i adaptacją jej na potrzeb wieloosobowej grupy. Wszystko, co wiązało wasze postacie natomiast, pochodziło spoza wątku fabularnego komiksu. Ostatecznie Samaris w naszej sesji nie jest tym samym Samaris, co w komiksie. Czym jest?

Każdy z Was ma swoją własną odpowiedź. Ja jej na pewno nie udzielę. Mam nadzieję, że osiągnąłem efekt polegający na tym, by sesja prowokowała do zadania sobie wielu ważnych pytań.

lirycs pod koniec posta: Pink Floyd - fragment "Breathe", z płyty Dark Side of the Moon, oczywiście


A Samaris...Pozostanie moją...Naszą Tajemnicą...
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 19-01-2012 o 12:34.
arm1tage jest offline