Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2012, 12:41   #259
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Ja ze swojej strony od razu zaznaczam, że nie udzielam ŻADNYCH wyjaśnień co do tajemnic rozgrywki po sesji.

W ten sposób Samaris, i cała wasza podróż pozostanie tym, czym pozostanie w Waszej pamięci.

Ale mimo to pytać zawsze warto...Może mały cytacik...


Najważniejsze, abyśmy nigdy nie przestali zadawać pytań. Ciekawość ma swoje własne racje istnienia. Nie sposób nie oniemieć z zachwytu, gdy kontempluje się tajemnice wieczności, życia, czy też wspaniałej struktury rzeczywistości. Wystarczy spróbować pojąć choćby drobny fragment tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie wolno utracić tej świętej ciekawości.

Albert Einstein


P.S. Reputki nie lecą tylko dlatego, że system mi ich nie puszcza. Ale przesyłam Wam je w postaci zwykłego ustnego podziękowania i wyrazu podziwu.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline