Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2012, 18:05   #61
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Oj wybacz Abi, ale ja zajmuję się także handlem w moim domu. Zazwyczaj są to większe transakcje, ale dla dobrych klientów o których warto dbać dom wyśle chętniej swoją reprezentantkę. Poza tym to dzięki takim reprezentantkom można kupić coś czego na rynku nie dostaniesz, dlatego warto się podlizywać domowi Mizzrym bo handel nie patrzy na nic oprócz pieniądza. Są rzeczy legalne i nie, ale trzymając tylko jedną sferę w garści zbyt wiele się traci.

Moja postać nie jest kapłanką, a przecie niewolnik nie będzie reprezentował interesów domu dlatego idealnie się do tej roli nadaję. Jeszcze raz przypomnę że gdy mówiłam że jestem negocjatorką to chyba handlową nie? Mimo wszystko mi także wydaje się że troszkę przesadzacie z interpretacją, nie widziałabym nic dziwnego gdyby jakiś inny z moich klientów jakoś mnie ciepło powitał. Różnica między nami jest taka że ja jako kobieta w domu Mizz stanowię jego filar, nie zaś stołek. Wiadomo jak są zbudowane domy drowów. Jak myślisz czemu wysłano mnie na powierzchnie bym nauczyła się więcej o tubylcach? Po to by łatwiej przychodziło mi dobijanie z nimi targów i by bogactwo domu się zwiększało.


Troszkę się rozgadałam, tak więc puenta jest taka że jeśli chcesz kupić coś o co ciężko w sklepach podmroku lub zależy ci na dyskrecji to rozmowa z Panną Mizzrym będzie jak najbardziej na miejscu. Chyba że poprosisz o bokserki z trąbą słonia.. wtedy Abi chyba wyślę Cię do konkurencji ^.^
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun
Kata jest offline