Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2012, 19:37   #461
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Ok, Kp uzupełniona o rozwój Pasera. Mam pytanie do MG: jak to jest z nauka czytania i pisania? Jans nie potrafił, ale chciałby przez te 6 miesięcy się nauczyć i czy może kosztem 100 PD? Jeśli tak zmniejszę sobie WW na rzecz czytania i pisania.

Aha i jeszcze koszty utrzymania przez te pół roku: może oszacujmy ile kasy odjąć, uwzględniając zarobek (Jans i Sigfrid pracują, Carolus pewnie też dorabia po nauce w kolegiach), co by ograniczyć buchalterię - nie cierpię tego, brr...

Odnośnie Jansa: niby jest paserem, ale głownie robi w prochach. Uznałem, że tamte zdobyczne prochy podzielił na "działki" i sprzedał potrzebującym, ale część zainwestował w nowy towar, nowe kontakty, opłacenie haraczu gildiom dla potrzeb swej małej działalności, żeby się kręciło itd. I... nie mam pojęcia jak to wyliczyć. Może jakieś pomysły?
 
kymil jest offline