Wątek: Londyn 2005
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2006, 20:17   #98
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Erick Mead

Z pustką emocjonalną na twarzy przyjmował gratulacje dyrektora i fanów. Dopiero gdy podszedł Douglas delikatnie się uśmiechnął i przyjął podarek. W odpowiedzi na słowa starszego skłonił się nisko i rzekł:
-dzięki Ci za uznanie, mam nadzieje że i Mistrzowi memu z z zaświatów radość wielką nasz występ sprawił. -
w myślach tylko nadał mu imię Theodor i prostując się ciągnął dalej wypowiedź:
-Cieszy mnie tak wielki aplauz i zaszczyconym słowy uznania. Spiesznie udajmy się za mymi towarzyszami lecz to nie ładnie tak spoconym do gości wszak iść.-
uśmiechnął się ironicznie wypowiadając z namaszczeniem słówko spocony. dodał szybko - ale nie opuszczaj mnie tylko zdejmę wierzchnie odzienie -
Zaprosił ręką mentora do garderoby.

Gdy weszli Erick zamknął za nimi drzwi, wraz ze zgrzytnięciem zamka spadła błazeńska maska aktora. Spojrzał poważnie na wampira mówiąc cicho i ruszając w stronę szafki w garderobie
- naprawdę dzięki Ci za uznanie. Chciałbym też prosić Cie o coś -
ściągnął płaszcz i delikatnie odłożył go na krzesło po czym otworzył szafę wyjmując czarną koszule i marynarkę
- czy wiesz od kogo mógł być kosz z kwiatami, który otrzymałem ? -
mówiąc to ściągnął T-Shirt i zaczął ubierać koszule
- znalazłem w nich fiolkę z krwią i chciałbym wiedzieć komu zawdzięczam ten cenny podarek-
Zarzuciwszy marynarkę na grzbiet sięgnął do płaszcza ostrożnie wyjmując flakonik
- czuje jej szlachetną woń wieków niezliczonych, a tylko Tobie mogę zaufać i prosić Cie o ile sam nie wiesz już o co chodzi, o sprawdzenie jej -
Spojrzał na mentora pytająco, wyciągajać powoli fiolkę w jego stronę
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline