Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2012, 12:00   #74
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Naprawdę nie mam ochoty wklejać po raz kolejny tego samego cytatu i wyszukiwać kolejny raz... więc sobie daruję.
Po raz n-ty zaznaczam, że nikt nie stwierdził, że odczytał znaczenie tego gestu.
Wszyscy go zauważyli, bo się wyróżniał. Bo nie jest naturalnym gestem dla drowów przy powitaniu...

Kwestii co może znaczyć taki gest, też nie widzę powodu poruszać. Dla każdego może znaczyć co innego, przypominam tylko że to miasto drowów i
Wszystko co powie dana postać, co uczyni czy to czynem czy to gestem, może i zapewne zostanie wykorzystane przeciwko niej, jeśli nadarzy się ku temu okazja i ktoś będzie miał z tego zysk.

Cytat:
Jeśli taka kicha jest na początku, to doświadczenie wskazuje, ze potem bywa jedynie jeszcze mniej ciekawie. Naprawdę przyznam, że jako osoba naprawdę zaangażowana w tą sesję, zacząłem się trochę zniechęcać. Osobiście wolałbym nową, która naprawdę ruszy z kopyta ostro.
Co mi przypomina o tym, że ani ty ani Kaitlin nie daliście jeszcze posta, o którym wiem że jest pisany... a na który czekam, bo wtedy mógłbym dorzucić drugą część kolejnego swojego posta. Sesja ta miała być przewidziana na

Cytat:
Liczba graczy: 4+
więc nadal liczba graczy jest powyżej minimum. A opóźnienia wynikają z egzaminów, które niestety się nałożyły na tą konferencję w docu i problemy z graczami.
Co do mnie nie gwarantuję, że będzie mi się chciało grać w kolejnej sesji o drowach z wykopem czy bez. Jeśli nowy pomysł Qumiego mi nie podejdzie, to nie będę uczestniczył.

Co zaś
Cytat:
W doc'u się tworzą posty, ale moja rada jest żebyś doc'a zamknął po tej kolejce. Strasznie spowalnia akcję.
Spowalniają zawsze gracze... z dociem lub bez. Taka jest prawda. Poza tym Kaitlin ma rację. Na GG można jeszcze od biedy robić dialog z jedną osobą. Ale konferencje na GG to koszmar który wolę sobie darować.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline