Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2012, 12:55   #77
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Właściwie mam dosyć owej dyskusji. Ruch dłonią lekki został wykonany. Sam ruch był trudny do zauważenia, ale można przyjąć, ze go jednak dostrzeżono. Tyle jednak, że taki ruch, który mógł być całkowicie naturalny, który zaś został odpowiednio zinterpretowany słowami: "zażyłość" oraz "spoufalanie się" dzięki znajomości sytuacji przez gracza. Przynajmniej według mnie. Nie wierzę bowiem, żeby poszły identyczne analizy, gdyby dotyczyło to innej sytuacji oraz innej osoby. Po prostu.

Jest mało istotne, czy liczba graczy miała być 4+ czy 10+. Wystarczyłoby czterech, gdyby fajnie ciągnęli sesję, ale wyszło, ilu wyszło i zaczęło się odpadanie. Istotne jest raczej, że sesja przez to traci klimat. Utrata klimatu jest oczywiście subiektywnym wrażeniem, ale dla mnie istotnym. Rzecz jasna decyzja podjęcia wyzwania podczas ewentualnej następnej sesji Qumiego to decyzja indywidualna. Wolałbym scenariusz nowy, jednak oczywiście jedynie wtedy, jeśli przypadłby mi do gustu.

Uwaga, że nie wrzuciliśmy posta jest nie w porządku, według mnie. Post jest na doku, co doskonale widziałeś, tyle, że istnieje podział na grupy. Nie wiedzieliśmy, czy ktokolwiek będzie jeszcze należał do grupy Elvolina. Zgłaszał się jeszcze choćby Ratkin, który jednak wybył, ale nie wiadomo, czy się ponownie pojawi. Rzeczą więc było oczywistą, że póki nie będzie pewnego kompletu, czytaj: decyzji GMa, post nie wejdzie, żeby dać przy takiej sytuacji każdemu możliwość zgłoszenia propozycji, wypowiedzenia się oraz ogólnie zorientowania, kto będzie.
 
Kelly jest offline