Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2012, 20:35   #463
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kymil Zobacz post
jak to jest z nauka czytania i pisania? Jans nie potrafił, ale chciałby przez te 6 miesięcy się nauczyć i czy może kosztem 100 PD? Jeśli tak zmniejszę sobie WW na rzecz czytania i pisania.
Nie widzę problemu. Jans ma dużo czasu na naukę.
Cytat:
Napisał kymil Zobacz post
Aha i jeszcze koszty utrzymania przez te pół roku
Znając styl życia Jansa to określiłbym jego miesięczne wydatki na 3-4 zk, co daje 18-24 zk w ciągu pół roku.
Cytat:
Napisał kymil Zobacz post
niby jest paserem, ale głownie robi w prochach. Uznałem, że tamte zdobyczne prochy podzielił na "działki" i sprzedał potrzebującym, ale część zainwestował w nowy towar, nowe kontakty, opłacenie haraczu gildiom dla potrzeb swej małej działalności, żeby się kręciło itd. I... nie mam pojęcia jak to wyliczyć. Może jakieś pomysły?
Dochód ze sprzedaży narkotyków i innej, dodatkowej działalności jaką Jans prowadzi to kwota rzędu 7-8 zk miesięcznie. Od tych pieniędzy należy odjąć około 20 procent, które Jans łoży na koszty działalności. Zostaje więc około 6 zk na czysto, co przynosi zysk 72 zk rocznie.

Kymilu, możesz sobie śmiało dopisać 30 zk, które Skalp uczciwie zarobił za te pół roku.

Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Mój post będzie, obiecuję, jutro spróbuję nad nim popracować. Jakoś od nowego roku mam problem z pisaniem w sesjach, ale postaram się nie opóźniać gry... A w każdym razie nie bardziej niż już została opóźniona.
Nie masz się co spieszyć. I tak czekamy na Cartobligante, a poza tym nie ustaliliśmy jeszcze kiedy nowa sesja wystartuje. Macie jakieś propozycje co do terminu? Ja sam obecnie mam nieco mniej czasu na granie, a dodatkowo pracuję nad projektem w klimatach fantsasy-postapokalipsy [chętni?] I czy szukamy nowych graczy, czy ciągniemy w tym samym składzie?
 
xeper jest offline