Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 18:55   #125
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Analog już od dłuższego czasy leciął na kawie. Mógł fukcjonować ze trzy dni, pojąc się tym czarnym napojem. prawdę mówiąc nie był nawet pewien, czy to co pije, kiedykolwiek było czymś, co można by bło poza smakiem i działaniem połączyć z kawą.

-Jak chcesz strzelać z tego chińskiego szmelcu to proszę bardzo, ja biorę AUGa, choć nigdy z niego jeszcze nie strzelałem, a gdyby doszło do bliższego starcia, mój Sternmayer przemówi do rozsądku komu trzeba. Let's Rock!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=UJQTIrWunc8[/media]

-I mi tu nie pieprz kim ty jesteś, z tych nagrań powstaną tylko dwa egzemplarze reportarzu z akcji, jeden dla mnie, drugi sotaniesz ty. Jeżeli przeżyjemy. Jak zginę, to w jednej z kieszeni spodni znajdziesz masę chipów, kolejny mam za prawym uchem. Rób z nimi co chcesz. Pieprzyć to! - John dał się ponieść emocjom - nie nadaję sie na reportera. Koniec kropka. Teraz zaparkuj za ich zasięgiem i wypakujmy nasze zabawki. Potem zobaczymy co dalej.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline