Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 19:30   #464
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
1. Xeper, w takim razie zmieniam WW na czytanie i pisanie. Bardziej siÄ™ mi przyda na razie.

2. Jeśli chodzi o termin nowego rozdziału w sesji to poczekajmy na Cartobligante i Yzurmira ruszmy z początkiem lutego, jeśli MG pasuje.

3. W międzyczasie, moja sugestia, rekrutka, której celem będzie dokoptowanie maxymalnie 2 graczy. Chyba, że znacie kogoś kto się ładnie wkomponuje. Zauważyłem, że w małej grupie sesja ma sens. W towarzystwie większej ilości osób (gram teraz), to zauważyłem tworzą się same monologi i zero reakcji pomiędzy graczami. Każdy odgrywa swoją postać i koniec. U nas jest naprawdę klimatycznie. Chłopaki sobie dogryzają, mają swoje drobne uszczypliwości, ksywki. Dokonują głupich, choć z punktu widzenia fabuły ciekawych wyborów. I jeszcze ważna rzecz współpraca na wielu poziomach fabuły.

SÅ‚owem jest dobrze.
 
kymil jest offline