Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2012, 09:43   #47
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Hawkeye a może podałbyś jakąś konkretną alternatywę dla opisu?

A dlaczego?

Opcja: "Opis mi się nie podoba. Należy go zmienić." to nie zdanie? Jeżeli okazuje się, że teraz głosujemy tylko nad tym CZY W OGÓLE zmieniać opis??? Na dodatek głosujemy w losowej grupie osób, które często z działem mają niewiele wspólnego.

Tylko Asenat i Mira potrafiły uzasadnić dlaczego opis powinien pozostać? Reszta po prostu postawiła kropkę posiłkując się znanym cytatem: "ja co wcale nie czytam, a przynajmniej mało, wiem, że tak jest najlepiej, jako wcześniej bywało"?


Skoro głosujemy tylko czy ruszać opis to zupełnie nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek ma swoje zdanie uzasadniać czy proponować cokolwiek. Za chwilę będzie kolejna sonda "te propozycje zgłoszono"? A potem kolejna "bo pojawiła się kolejna propozycja"; a potem: "o i mamy kolejnego kandydata do opisu"... Potem użytkownik xY zgłosi, że coś jest niegramatyczne i... przegłosujmy to??? Możemy tak głosować do końca świata... i "coś robić w kwestii zmiany opisu działu".





PS. Czytanie w myślach nie jest konieczne. Wystarczy czytanie wypowiedzi i krztyna logiki. Aproksymacja nie jest jakąś arcytrudną rzeczą, jest wręcz banalna...
 
Aschaar jest offline